JUMP TO CONTENT

Projektant instalacji elektrycznych (k/m)| Dział Define

Warszawa, Poland

Twój zakres obowiązków:

  • Wizje lokalne w celu weryfikacji zakresu i potrzebnych zmian w projektach fit-out (wykończenia wnętrz komercyjnych)
  • Opracowanie kompletnych projektów wykonawczych
  • Analiza i dobór optymalnych rozwiązań projektowych (pod względem ekonomicznym, funkcjonalnym)
  • Współpraca z działem realizacji
  • Optymalizacja kosztowa oraz zakresowa
  • Przygotowywanie budżetów do projektów
  • Nadzór i wizytacje na budowach
  • Doradztwo techniczne dla klientów na etapie projektowym

Nasze wymagania:

  • Zainteresowanie pracą nad cały etat
  • Wykształcenie wyższe uzyskane na kierunku elektryka lub pokrewnym
  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego związanego z Twoim kierunkiem
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim (w mowie i w piśmie)
  • Bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office”

To oferujemy:

  • Możliwość pracy przy automatyzacji procesów kosztów
  • Możliwość pracy przy projektach BIM
  • Możliwość poszerzenia wiedzy w wielu obszarach technicznych
  • Umowę o pracę, opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, 6 dodatkowych dni wolych dla rodziców, dostęp do platformy szkoleniowej
  • Jasno określone ścieżki rozwoju oraz szkolenia dostosowane do potrzeb
  • Pracę w firmie z tytułem Najlepszego Pracodawcy 2017, 2019 przyznawanego przez Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki 2021, 2022 i 2023 r.

Opis firmy

Colliers jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 62 krajach, w których zatrudnia 17 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w 7 regionach Polski takich jak: Warszawa, Poznań, Kraków, Trójmiasto, Wrocław, Katowice i Łódź. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards, Outsourcing Stars oraz Gazele Biznesu.

Colliers jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 i 2019 r. spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki w 2019, 2021 i 2022 r.

Colliers w Polsce jest również partnerem Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Organizacja w swojej strategii kładzie nacisk m. in. na kryteria ESG, przez co podejmuje szereg inicjatyw środowiskowych, społecznych oraz z obszaru ładu korporacyjnego.

Dodatkowe informacje

Colliers Define Sp. z o.o.

Pl. Piłsudskiego 3, 00-078 Warszawa

Tel. +48 22 331 78 00

https//.define.colliers.pl

Sprawdź również:

Jak wygląda nasz proces rekrutacji? Należymy do Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji

Jak się pracuje w Colliers?

Wejdź do naszego biura 😊

Poznaj nasze nagrody

  1. Occupier Services
  1. Full Time
  2. Warsaw
List #1