JUMP TO CONTENT

Młodszy Specjalista ds. napraw gwarancyjnych

Warszawa, Poland

Opis firmy

Colliers jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 62 krajach, w których zatrudnia 17 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w 7 regionach Polski takich jak: Warszawa, Poznań, Kraków, Trójmiasto, Wrocław, Katowice i Łódź. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards, Outsourcing Stars oraz Gazele Biznesu.

Colliers jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 i 2019 r. spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki w 2019, 2021, 2022 i 2023 r.

Colliers w Polsce jest również partnerem Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Organizacja w swojej strategii kładzie nacisk m. in. na kryteria ESG, przez co podejmuje szereg inicjatyw środowiskowych, społecznych oraz z obszaru ładu korporacyjnego.

Opis oferty pracy

Twój zakres obowiązków:

  • przyjmowanie, rejestracja oraz weryfikacja zgłoszonych wad i usterek pod względem zasadności zgłoszenia i odpowiedzialności podwykonawczej;
  • kontakt, prowadzenie rozmów oraz korespondencji z klientem i podwykonawcami w zakresie obsługi gwarancyjnej;
  • współpraca z podwykonawcami, zespołami realizacji i zespołem prawnym oraz innymi osobami mogącymi usprawnić proces obsługi gwarancyjnej;
  • odbywanie spotkań z klientem, wizje lokalne;
  • wsparcie działu koordynacji w codziennych zadaniach związanych z pracą zespołu Define.

Nasze wymagania:

  • minimum 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;
  • dobra umiejętność pracy w zespole;
  • dobra umiejętność organizacji pracy oraz dokładność;
  • umiejętność komunikacji w języku angielskim (w mowie i w piśmie);
  • znajomość Pakietu MS Office;
  • wykształcenie średnie/wyższe techniczne;
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z techniczną obsługą budynków.

To oferujemy:

  • możliwość zdobycia wiedzy w zakresie nieruchomości komercyjnych;
  • współpracę z najlepszymi specjalistami z branży;
  • opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, dodatkowe dni wolne dla rodziców (6 dni rocznie) pakiet kafeteryjny (w tym m.in. karta Multisport) oraz inne benefity;
  • program szkoleń wewnętrznych dostosowany do realnych potrzeb;
  • pracę w firmie dbającej o zrównoważony rozwój organizacji;
  • pracę w firmie z tytułem Najlepszego Pracodawcy 2017 i 2019 przyznawanym przez Kincentric (dawniej AON) i Inwestor w Kapitał Ludzki 2019, 2021, 2022 i 2023.

Dodatkowe informacje

  1. Administration
  1. Full Time
  2. Warsaw
List #1