JUMP TO CONTENT

Młodszy Analityk biznesowy | Dział Office Agency

Warszawa, Poland

This vacancy has now expired. Please see similar roles below...

Opis firmy

Colliers jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 62 krajach, w których zatrudnia 17 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w 7 regionach Polski takich jak: Warszawa, Poznań, Kraków, Trójmiasto, Wrocław, Katowice i Łódź. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards, Outsourcing Stars oraz Gazele Biznesu.

Colliers jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 i 2019 r. spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki w 2019, 2021, 2022 i 2023 r.

Colliers w Polsce jest również partnerem Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Organizacja w swojej strategii kładzie nacisk m. in. na kryteria ESG, przez co podejmuje szereg inicjatyw środowiskowych, społecznych oraz z obszaru ładu korporacyjnego.

Opis oferty pracy

Twój zakres obowiązków:

  • współudział oraz aktywne wspieranie zespołu w realizacji projektów doradczych dla klientów Colliers poprzez uczestnictwo we wszystkich etapach projektu: od analizy potrzeb, poprzez analizę założeń, opracowanie potencjalnych scenariuszy, wdrożenie wybranego modelu, po jego ewaluację;
  • przygotowywanie raportów, analiz finansowych oraz analiz rynku nieruchomości komercyjnych (głównie w programach: Excel, PowerPoint oraz Power BI);
  • praca na danych rozproszonych;
  • wizualizacja danych, tworzenie raportów i dashboard’ów przy użyciu różnych technologii;
  • uczestniczenie w spotkaniach z klientami oraz prezentowanie podczas nich swoich analiz i raportów;
  • research, konsolidacja i prezentacja danych wraz z rekomendacjami i uzasadnieniem swoich wyborów;
  • przygotowywanie analiz ad hoc oraz prognoz na potrzeby działów leasingowych;
  • wyszukiwanie informacji dotyczących powierzchni komercyjnych;
  • współpraca z konsultantami, działami sprzedażowymi, marketingiem zarówno Colliers jak i klientów.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe uzyskane na kierunkach: ekonomia / finanse / zarządzanie lub pokrewnych;
  • min. 1 rok doświadczenia zawodowego zdobytego na podobnym stanowisku (mile widziane w nieruchomościach, consultingu, audycie lub w branży inwestycyjnej);
  • umiesz samodzielnie tworzyć i opracowywać analizy finansowe;
  • bardzo dobrze poruszasz się w programach z pakietu Ms Office szczególnie w Excelu oraz Power BI (znajomość programu będzie sprawdzana w czasie rekrutacji);
  • bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim;
  • masz doświadczenie w uczestniczeniu w spotkaniach biznesowych z klientami;
  • jesteś osobą analityczną, dokładną, spostrzegawczą, umiesz myśleć w sposób abstrakcyjny, nieszablonowy;
  • umiesz dobrze zorganizować swoją pracę uczestnicząc w kilku projektach jednocześnie;
  • lubisz pracować z ludźmi, nie boisz się zadawać pytań;
  • lubisz się uczyć nowych rzeczy, stale poszerzasz swoją wiedzę;
  • lubisz i umiesz współpracować z zespołem i klientami;
  • dodatkowym atutem będzie wiedza na temat programu ArcGis oraz Power Platform.

To oferujemy:

  • pracę w firmie z tytułem Najlepszego Pracodawcy 2017 oraz 2019 przyznawanym przez Kincentric (dawniej AON) i Inwestor w Kapitał Ludzki 2019, 2021, 2022 oraz 2023;
  • elastyczność i hybrydowy model pracy (w biurze / home office);
  • umowę o pracę, opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, pakiet kafeteryjny (w tym m.in. karta Multisport), dodatkowe dni wolne dla rodziców (6 dni rocznie) oraz inne benefity;
  • program szkoleń wewnętrznych dostosowany do indywidualnych potrzeb;
  • pracę w firmie dbającej o zrównoważony rozwój organizacji.

Przewidujemy 3 etapy rekrutacji:

  • 1-sze spotkanie online;
  • zadanie;
  • 2-gie spotkanie na żywo.

Dodatkowe informacje

  1. Office Services
  1. Full Time
  2. Warsaw
List #1