JUMP TO CONTENT

Asystent / Asystentka w Dziale Prawnym

Warszawa, Poland

Twój zakres obowiązków:

  • Koordynowanie obiegu dokumentów – zbieranie podpisów (w tym elektronicznych), uzyskiwanie akceptów osób decyzyjnych, monitorowanie statusu, wysyłka;
  • Prowadzenie rejestru dokumentów;
  • Wspieranie pracy działu: archiwizacja i zarządzanie dokumentacją, bindowanie, kserowanie, drukowanie;
  • Redakcja: dbanie o wysoką jakość przygotowywanych dokumentów (literówki, zgodność z firmowymi wzorcami, poprawność danych, etc.);
  • Obsługa i przydzielanie zleceń przychodzących do działu prawnego;
  • Redakcja wewnętrznej bazy wiedzy działu prawnego;
  • Przygotowywanie podsumowań ze spotkań i wsparcie w raportowaniu wewnętrznym;
  • Przygotowywanie prezentacji działu / dla członków działu;
  • Zarządzanie kalendarzem spotkań, organizowanie spotkań (wewnętrznych i zewnętrznych);
  • Zarządzanie korespondencją działu i polityką przesyłek kurierskich;
  • Kontakt z dostawcami wspierającymi pracę działu prawnego;
  • Wsparcie administracyjne pracy Zarządu.

  • Masz min. 2 lata doświadczenia w obszarze administracji / obsługi klienta;
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim (w mowie i w piśmie);
  • Bardzo dobrze znasz pakiet Microsoft Office oraz Outlook;
  • Jesteś osobą dokładną, staranną, zaangażowaną w wykonywanie powierzonych zadań, terminową, dyspozycyjną;
  • Umiesz i lubisz współpracować w zespole, jesteś osobą komunikatywną;
  • Bardzo dobrze organizujesz swoją pracę, nie straszna Ci wielozadaniowość;
  • Reprezentujesz „pro klienckie” podejście.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę, opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, dodatkowe dni wolne dla rodziców (6 dni rocznie) oraz inne Benefity;
  • Pracę w nowoczesnym i komfortowym biurze w atrakcyjnej lokalizacji Zobacz na mapie;
  • Program szkoleń wewnętrznych, miłą atmosferę współpracy;
  • Pracę w firmie z tytułami: Najlepszy Pracodawca 2017 oraz 2019 przyznawanego przez Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki 2019, 2020, 2021, 2022 i 2023.

Opis firmy

Colliers jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 62 krajach, w których zatrudnia 17 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w 7 regionach Polski takich jak: Warszawa, Poznań, Kraków, Trójmiasto, Wrocław, Katowice i Łódź. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards, Outsourcing Stars oraz Gazele Biznesu.

Colliers jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 i 2019 r. spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki w 2019, 2021, 2022 i 2023 r.

Colliers w Polsce jest również partnerem Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Organizacja w swojej strategii kładzie nacisk m. in. na kryteria ESG, przez co podejmuje szereg inicjatyw środowiskowych, społecznych oraz z obszaru ładu korporacyjnego.

Dodatkowe informacje

Jak wygląda nasz proces rekrutacji? Należymy do Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji
Jak się pracuje w Colliers?

  1. Legal
  1. Full Time
  2. Warsaw
List #1