JUMP TO CONTENT

Administrator PRS / Zarządca Nieruchomości PRS | Warszawa

Warszawa, Poland

Opis firmy

Colliers jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 62 krajach, w których zatrudnia 17 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w 7 regionach Polski takich jak: Warszawa, Poznań, Kraków, Trójmiasto, Wrocław, Katowice i Łódź. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards, Outsourcing Stars oraz Gazele Biznesu.

Colliers jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 i 2019 r. spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki w 2019, 2021, 2022 i 2023 r.

Colliers w Polsce jest również partnerem Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Organizacja w swojej strategii kładzie nacisk m. in. na kryteria ESG, przez co podejmuje szereg inicjatyw środowiskowych, społecznych oraz z obszaru ładu korporacyjnego.

    Opis oferty pracy

    Zakres obowiązków:

    • Administrowanie nieruchomością mieszkaniową;
    • Bieżący kontakt z najemcami;
    • Przekazania i odbiory wynajmowanych lokali;
    • Kontrola stanu nieruchomości i zarządzanie pracami podwykonawców;
    • Nadzór nad procesem gwarancyjnym;
    • Organizowanie przetargów na usługi i serwisy;
    • Raportowanie w języku polskim i angielskim;
    • Nadzór nad dokumentacją obiektu;
    • Szukanie możliwości podniesienia potencjału zarządzanej nieruchomości.

    Nasze wymagania:

    • Doświadczenie w administrowaniu nieruchomościami mieszkaniowymi (mile widziane 3 lata doświadczenia w obszarze PRS);
    • Znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie);
    • Chęć i umiejętność współpracy w zespole;
    • Samodzielność i kreatywność w skutecznym rozwiązywaniu problemów;
    • Komunikatywność;
    • Rzetelność i umiejętności organizacyjne.

    Oferujemy:

    • Pracę w jednym z najlepszych zespołów zarządzających nieruchomościami;
    • Opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, pakiet kafeteryjny (w tym m.in. karta Multisport), dodatkowe dni wolne dla rodziców (6 dni rocznie), dostęp do platformy szkoleniowej;
    • Elastyczne godziny i zasady pracy;
    • Jasno określone ścieżki kariery, program szkoleń dopasowanych do realnych potrzeb;
    • Pracę w firmie z tytułem Najlepszego Pracodawcy 2017 oraz 2019 przyznawanego przez Kincentric (dawniej AON) i Inwestor w Kapitał Ludzki 2019, 2021, 2022 i 2023.
    1. Real Estate Management
    1. Full Time
    2. Warsaw
    List #1