JUMP TO CONTENT

Project Manager | Dział Define | Poznań

Poznań, Poland

This vacancy has now expired. Please see similar roles below...

Jednym z najszybciej rozwijających się zespołów w Colliers jest Define – zespół architektów, badaczy, kosztorysantów, kierowników projektów, projektantów instalacji oraz wielu innych specjalistów. Do części związanej z realizacją projektów fit-out poszukujemy osoby na stanowisko Project Managera czyli Kierownika / Kierowniczki Projektu Budowlanego.

Zakres obowiązków w tej roli jest następujący:

  • Samodzielnie zarządzanie projektem
  • Monitorowanie kosztów oraz zmiany
  • Nadzór, weryfikacja oraz koordynacja prowadzonych prac
  • Kontraktowanie i przeprowadzanie negocjacji z podwykonawcami
  • Organizacja koordynacji z inwestorem, inspektorami i podwykonawcami
  • Nadzór wykonania obowiązków wynikających z umów z Klientami

Tego szukamy u kandydatów:

  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego (po studiach) związanego z przebudową budynków komercyjnych
  • Umiejętności prowadzenia projektów i kierowania zespołem projektowym
  • Zainteresowania pracą na cały etat
  • Wiedzy technicznej, formalnej i technologicznej
  • Wykształcenia wyższego uzyskanego na jednym z wymienionych kierunków: inżynieria lądowa, elektrotechnika lub inżynieria środowiska
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2 (w mowie i w piśmie)
  • Bardzo dobrej znajomości Pakietu MS Office oraz Autocad

To oferujemy:

  • Premie od zrealizowanych projektów
  • Możliwość pracy przy automatyzacji procesów wykonawczych
  • Możliwość pracy przy projektach BIM
  • Pracę w zespole nastawionym na współzawodnictwo i dobrą atmosferę
  • Możliwość poszerzenia wiedzy w wielu obszarach technicznych
  • Opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, dodatkowe płatne dni nieobecności dla rodziców (6 dni rocznie), dostęp do platformy szkoleniowej oraz platformy benefitowej
  • Jasno określone ścieżki rozwoju
  • Pracę w firmie z tytułem Najlepszego Pracodawcy 2017 oraz 2019 przyznawanego przez Kincentric (dawniej AON) i Inwestor w Kapitał Ludzki 2019, 2021, 2022 i 2023

Opis firmy

Colliers jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 62 krajach, w których zatrudnia 17 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w 7 regionach Polski takich jak: Warszawa, Poznań, Kraków, Trójmiasto, Wrocław, Katowice i Łódź. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards, Outsourcing Stars oraz Gazele Biznesu.

Colliers jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 i 2019 r. spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki w 2019, 2021, 2022 i 2023 r.

Colliers w Polsce jest również partnerem Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Organizacja w swojej strategii kładzie nacisk m. in. na kryteria ESG, przez co podejmuje szereg inicjatyw środowiskowych, społecznych oraz z obszaru ładu korporacyjnego.

Dodatkowe informacje

Jak wygląda nasz proces rekrutacji? Należymy do Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji

Jak się pracuje w Colliers?
Wejdź do naszego biura 😊

  1. Occupier Services
  1. Full Time
  2. Poznan
List #1